Пятница, 20.04.2018
Рефераты на отлично
Меню сайта
Категории рефератов
Аудит
Банковское дело
БЖД
Биология
Бухгалтерский учет
Военная кафедра
География
Государственное управление
Иностранные языки
История
Информатика
Культура
Литература
Логика
Маркетинг
Музыка
Педагогика
Политология
Право
Психология
Религия
Социология
Философия
Финансы
Экология
Экономика
Наш опрос
На какую тематику рефератов нужно побольше
Всего ответов: 600

Главная » Статьи » Психология

Сформулюйте предмет і завдання вікової психології.
Сформулюйте предмет і завдання вікової психології. Визначте між предметні зв’язки вікової психології.
Предмет вікової психології – розкриття загальних закономірностей псих. розвитку в онтогенезі, встановлення вікових періодів цього розвитку та причин переходу від одного періоду до другого.
Вікова Ψ вивчає закономірності розвитку психіки здорової людини. Таким чином вона ставить важливі питання про існування самих закономірностей, про міру їх все загальності, тобто обов’язковості для всіх. Крім того виникає питання про те, що таке психічний розвиток – характеризується передусім якісними змінами, виникненням психічних новоутворень.
Найголовнішим завданням вікової психології є створення фундаментальної концепції вікового розвитку, особистісного розвитку дитини в нових соц. - економічних умовах.
Свої завдання вікова психологія розв’язує в тісному зв’язку з іншими науками: Вікова психологія ґрунтується на історико-матеріалістичному вченні про походження і розвиток людської свідомості й самосвідомості, про єдність психіки людини та її діяльність. Вікова психологія розвивається в тісному зв’язку з загальною психологією, яка досліджує основні форми психічної діяльності людини, в їх зрілому сформованому вигляді й тим самим допомагає зрозуміти їх виникнення і розвиток. Кожна теорія псих. роз-ку дитини, підлітка чи юнака виходить з якихось загально психологічних теорій.
Психічний розвиток індивіда відбувається в умовах навчання і виховання. Звідси зв'язок з педагогічною психологією, яка досліджує психолог. основи навчально-виховного процесу і педагогікою, що розробляє мету, зміст, методи та форми навчання і виховання підростаючого покоління.


Категория: Психология | Добавил: Admin (19.03.2008)
Просмотров: 2734 | Рейтинг: 4.5/2 |

IXI - приятная реклама

IXI - приятная реклама

IXI - приятная реклама

IXI - приятная реклама
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

СтатистикаОнлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляется системой uCoz