Четверг, 19.04.2018
Рефераты на отлично
Меню сайта
Категории рефератов
Аудит
Банковское дело
БЖД
Биология
Бухгалтерский учет
Военная кафедра
География
Государственное управление
Иностранные языки
История
Информатика
Культура
Литература
Логика
Маркетинг
Музыка
Педагогика
Политология
Право
Психология
Религия
Социология
Философия
Финансы
Экология
Экономика
Наш опрос
На какую тематику рефератов нужно побольше
Всего ответов: 600

Главная » Статьи » Психология

Дайте характеристику показникам психічного розвитку дитини.
1) розвиток свідомості – у процесі розвитку змінюються зміст, структура та механізми ідеального відображення дитиною. Це виявляється у зміні характеру розумової діяльності.
2) розвиток спрямованості особистості, її спонукальної сфери: за всієї різноманітності потреб, ціннісних орієнтацій, мотивів, сформованих у дітей, аналіз дозволяє виділити провідну спрямованість, яка визначає основні особливості їх поведінки. В одних – навчальна (добре вчитися, виконувати вимоги вчителів задля оцінки), в інших – пізнавальна (такі діти люблять розв’язувати задачі, одержувати нові знання, неоднаково ставляться до всіх предметів, для важлива не оцінка, а зацікавленість заняттям).
3) розвиток психологічної структури діяльності. З віком дитина стає суб’єктом діяльності (планування, прогноз, оцінка, самооцінка, діагностика, корекція). Це означає, що в неї розвиваються мотиви та ціле покладання, вона опановує дії та самокорекцію, виробляє індивідуальний стиль діяльності.
4)розвиток суб’єктивності – показником роз-ку суб’єктивності як унікальної властивості людської психіки. Суб’єктивність проявляється на основі рефлексивного усвідомлення себе самого та своїх можливостей.
5)розвиток духовності – у вітчизняній психології тривалий час було накладено табу на проблему духовності, сама духовність не розглядалась як один із показників розвитку особистості. Духовність людини не тотожна духовному життю суспільства. Вона виступає як спосіб само побудови особистості і конструюється у вигляді покликання її носія. Якщо світогляд передбачає вибір способу життя, то духовність пов’язана з вибором власного образу, своєї долі та ролі, одним словом, зустрічі із своїм «Я», із своїм сумлінням. Це розвиток духовної ментальності особистості.


Категория: Психология | Добавил: Admin (19.03.2008)
Просмотров: 544 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |

IXI - приятная реклама

IXI - приятная реклама

IXI - приятная реклама

IXI - приятная реклама
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

СтатистикаОнлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляется системой uCoz