Пятница, 20.04.2018
Рефераты на отлично
Меню сайта
Категории рефератов
Аудит
Банковское дело
БЖД
Биология
Бухгалтерский учет
Военная кафедра
География
Государственное управление
Иностранные языки
История
Информатика
Культура
Литература
Логика
Маркетинг
Музыка
Педагогика
Политология
Право
Психология
Религия
Социология
Философия
Финансы
Экология
Экономика
Наш опрос
На какую тематику рефератов нужно побольше
Всего ответов: 600

Главная » Статьи » Психология

КОНСУЛЬТУВАННЯ ШИЗОЇДНИХ ОСІБ
Найважливіші симптоми цього порушення психіки він описав відомою формулою "чотирьох А" (цит. по: Kennedy, 1977):
1. Афектна. У хворого на шизофренію порушується емоційна сфера. Його емоційне життя стає дуже мізерним. Нерідко емоційні реакції неадекватні (наприклад, сміх в розповіді про смерть близької людини), тобто емоційні переживання не відповідають змісту думок.
2. Асоціативність. Шизофренікам властива втрата логічної послідовності думок. На основі вільно виникаючих асоціацій у них відбувається перескакування від однієї думки до іншої.
3. Аутизм. Мислення шизоїда украй суб'єктивно і эгоцентрично. Він здається зануреним в мрії і фантазії, які поступово підміняють реальність.
4. Амбівалентность. Хоча більшість людей випробовує подвійність в тих або інших ситуаціях, шизоїдна особа амбивалентна майже у всьому. Вона переповнена суперечливими відчуттями, установками і поглядами по відношенню до інших людей і до своїх життєвих умов.
Консультанту слід розуміти ступінь ізоляції шизоїдного клієнта. Перший контакт повинен бути інтеллектуализированим. Шизоїдного клієнта легко налякати безпосереднім проникненням в його емоційне життя. Консультант також повинен брати до уваги суперечність між бажанням клієнта бути з людьми і страхом перед оточуючими. Поспішність у встановленні з клієнтом близького контакту може спровокувати його втечу. Проте, якщо консультант буде дуже нейтральний і надмірно віддалятися від клієнта, той може відчути себе знехтуваним. Не треба забувати, що оптимальна дистанція у взаємостосунках — кращий подарунок шизоїдному клієнту.
Консультант повинен пам'ятати, що в консультуванні шизоїдний клієнт поводиться, як і в інших життєвих ситуаціях, наприклад в сім'ї. Ці клієнти часто стараються, щоб оточуючі їх люди переживали почуття вини.
Категория: Психология | Добавил: Admin (25.03.2008)
Просмотров: 853 | Рейтинг: 0.0/0 |

IXI - приятная реклама

IXI - приятная реклама

IXI - приятная реклама

IXI - приятная реклама
Всего комментариев: 0
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

СтатистикаОнлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляется системой uCoz